Pełny reportaż ślubny


Sercem mojej oferty jest całodniowa fotografia ślubna. Pełna relacja z przygotowań, ceremonii ślubu oraz przyjęcia weselnego. Przygotowanie i planowanie ślubu to zadanie bardzo trudne, czasochłonne i stresujące. Staracie się znaleźć balans pomiędzy zadowoleniem gości a zostawieniem sobie przestrzeni na przeżywanie tego dnia razem i po swojemu. Dzień ślubu jest niepowtarzalny, to wyjątkowa chwila i nie ma tu miejsca na pomyłki. Dlatego warto wybrać doświadczonego fotografa i pozwolić mu stworzyć pamiątkę, do której będziecie wracali przez długie lata.

Będę z wami przez cały dzień od przygotowań do godziny 0.30. W trakcie dnia postaramy się zaaranżować krótką sesję ślubną w odpowiednim momencie. Jeżeli będziecie chcieli wykonamy również formalne zdjęcia z najbliższą rodziną oraz gośćmi. Przekażę Wam minimum 400 starannie wybranych i obrobionych zdjęć w formie galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Będziecie mogli łatwo udostępnić ją swoim gościom. Otrzymacie również 100 odbitek (wybranych przez Was) w estetycznym pamiątkowym pudełku. Moja praca w dniu ślubu trwa maksymalnie 12 godzin.

Zobacz reportaż Ani i Maćka

Krótki reportaż

Fotografia ślubna, która skupia się wyłącznie na najważniejszych momentach – ceremonii ślubu. Jeżeli nie czujecie się komfortowo z obecnością fotografa w trakcie przygotowań lub chcecie zachować w pamięci tylko takie momenty jak przysięga – jest to opcja dla Was.

Pracę zaczynam od ceremonii zaślubin i jestem z Wami przez pierwsze trzy godziny przyjęcia weselnego. W trakcie dnia również postaramy się zaaranżować krótką sesję ślubną. Jeżeli będziecie chcieli wykonamy również formalne zdjęcia z najbliższą rodziną oraz gośćmi. Przekażę Wam minimum 200 starannie wybranych i obrobionych zdjęć w formie galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Będziecie mogli łatwo udostępnić ją swoim gościom. Otrzymacie również 75 odbitek (wybranych przez Was) w estetycznym pamiątkowym pudełku.

Zobacz reportaż Kingi i Jamesa

Sesja ślubna

Sesja ślubna czyli popularny ‘plener’ to dla niektórych równie ważna część pamiątki co reportaż. Od sesji w dniu ślubu różni się przede wszystkim czasem jaki na nią poświecimy i oczywiście miejscem wykonania. Decydując się na poświecenie dodatkowego dnia na wykonanie pleneru staram się wybrać razem z Wami wyjątkowe miejsce lub miejsca. Osobiście uwielbiam morze, plażę, wydmy i wszystko co z tym związane ale jestem przede wszystkim otwarty na Wasze propozycje. Czytaj dalej…

Czy sesja ślubna jest dla nas?
Klaudia_i_Adam-79 1
Kamila i Krzysiek 2

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńską, ma pokazać Was i Waszą miłość w normalny, codzienny sposób. Czy to w domu na kanapie, czy na spacerze w lesie. Charakteryzuje ją przede wszystkim luz i beztroska. Może odbyć się latem przy pięknym zachodzie, w asyście spadających liści i złotej jesieni lub zimą na sankach albo podczas bitwy na śnieżki. Poniżej znajdziecie sześć powodów, które według mnie powinny pomóc Wam podjąć decyzję. Dlaczego warto zdecydować się na sesję przed ślubem?

Jakub Chmielewski Albumy i dodatki-8 3

Albumy i dodatki

Idealnym dopełnieniem zdjęć są albumy. I to nie byle jakie, luksusowe, dopracowane w każdym szczególe, wykańczane ręcznie. Wasze wspomnienia zasługują na godną oprawę!

Zobacz więcej

Stwórzmy razem coś pięknego!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej - dajcie mi znać! Przygotowałem dla Was formularz z niezbędnymi informacjami, czekam na Waszą wiadomość.

Formularz kontaktowy
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jasne! Mieszkam w Olsztynie ale pracuję najczęściej w Trójmieście oraz Warszawie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebym do Was przyjechał choćby na drugi koniec Polski. Zdarzało mi się również fotografować w tak odległych miejscach jak Brazylia, więc jak widzicie odległość nie stanowi problemu.

Nie mogę Was do niczego zmusić ale zawsze fajnie jest zamienić kilka słów “twarzą w twarz”. To doskonała okazja, żebyście przekonali się jaki jestem i czy będziecie czuli się w moim towarzystwie komfortowo w dniu ślubu. Większość moich par to zapracowani ludzie i zwykle mieszkający w dość sporej odległości od Olsztyna, dlatego “spotykamy” się przez Skypa.

Jeżeli nie mieszkacie na co dzień w Polsce, jedno z Was pochodzi zza granicy lub planujecie zaprosić swoich anglojęzycznych przyjaciół – I’m your guy! Mówię swobodnie po angielsku, więc możecie być spokojni, nie narobię Wam wstydu.

Nie zaskoczę Was jeżeli powiem, że dostaniecie je najszybciej jak się da. Zwykle od naszego ostatniego spotkania do maila “Wasze zdjęcia są gotowe!” mija ok. 2 miesięcy. Dokładam wszelkich starań, żeby zarówno selekcja jak i obróbka stały na najwyższym poziomie a to niestety wymaga czasu.

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – oczywiście! To ksiądz jest gospodarzem w kościele i oprócz formalnej zgody w postaci legitymacji zawsze udaje mi się znaleźć z nim wspólny język.

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – oczywiście! To ksiądz jest gospodarzem w kościele i oprócz formalnej zgody w postaci legitymacji zawsze udaje mi się znaleźć z nim wspólny język.

Pewnie, że tak! Jako przykładny obywatel działam oficjalnie i prowadzę firmę w Polsce. Po wykonanej pracy otrzymacie ode mnie rachunek w formie mailowej. Dane firmy znajdziecie w stopce.

Mam nadzieję, że tak! Nie mogę jednak dać Wam 100% gwarancji. Zawsze staram się wygospodarować nieco czasu na wzbicie się w powietrze i zrobienie kilku ciekawych ujęć. Niestety jestem zależny od pogody i w przypadku deszczu lub silnego wiatru, nie mogę latać. Podobnie gdy znajdujemy się w strefie objętej zakazem lotów jak np. parki narodowe lub bezpośrednie sąsiedztwo lotniska.

Instagram


Kamila_i_Krzysiek_Sesja_narzeczenska 5
Wesele glamour nad jeziorem - Tiffi Boutiqe Hotel-56 6
Iza i Marcin - Eleganckie wesele w Olsztynie - Restauracja Casablanca-2 7
Aneta i Piotr - Wesele nad jeziorem w Olsztynie - Restauracja Przystań-64 8
Jakub Chmielewski Fotografia Ślubna - Kasia i Maciek - Ślub nad Jeziorem na Warmii i Mazurach - Przystanek Zatoka-645
Jakub Chmielewski Fotografia Ślubna - Kasia i Maciek - Ślub nad Jeziorem na Warmii i Mazurach - Przystanek Zatoka-1-2 9