Historie

Ewa i Maciej

Tiffi Boutiqe Hotel, Olsztyn

Od kiedy spotkaliśmy się na pięknej jesiennej sesji narzeczeńskiej Ewy i Macieja wiedziałem, że trafiłem na niesamowitą parę. Czekałem na ten ślub jak dziecko na prezenty pod choinką. A to wszystko dlatego, że na pierwszy rzut oka widać, że są zakochani po uszy!

Zobacz

Ania i Tomek

Ranczo w Dolinie, Poznań

Kiedy Ania odezwała się do mnie na facebooku, od razu wiedziałem że czeka mnie wspaniała przygoda. Mogłem znów odwiedzić ukochany Poznań a do tego Ania i Tomek zaplanowali swoje wesele w niezwykle urokliwym miejscu — Ranczu w Dolinie.

Zobacz

Marta i Michał

Zimowa sesja narzeczeńska

Morsują, podróżują, śpią na dachu własnego samochodu a w bagażniku mają wszystkie składniki na grzane wino łącznie z palnikiem… Wiedziałem, że takich pozytywnie zakręconych ludzi warto namówić na zimową sesję głęboko w mazurskich lasach – zobaczcie jak nam wyszło!

Zobacz

Ania i Włodek

Łańsk, Warmia i Mazury

Ania i Włodek – spędziłem z nimi dużo czasu. Od sesji narzeczeńskiej i ucieczki przed burzą, przez wspólne podróże na trasie S7, w końcu dwóch dni podczas ich ślubu nad jeziorem Łańsk aż do sesji plenerowej w towarzystwie pięknej jesieni. Każda minuta wspólnie spędzonego czasu była świetną zabawą!

Zobacz

Nina i Paweł

Hotel Przystań, Olsztyn

Nina i Paweł ostrzegali, że ich znajomi wiedzą jak się bawić. Jak się później okazało, nie przesadzali! Były bramy, były race i test celności w drodze na wesele. A później szalona zabawa do białego rana!

Zobacz

Ewelina i Marcin

Hotel Przystań, Olsztyn

Ewelina i Marcin byli przygotowani perfekcyjnie. Przepiękna suknia Eweliny, klasyczny garnitur Marcina, fenomenalne auto z jeszcze lepszym kierowcą… Jakby tego było mało, dołożyli jeszcze brawurowy pierwszy taniec i szaloną imprezę!

Zobacz

Oksana i Mariusz

Gwarek, Giżycko

Sesja Oksany i Mariusza odbyła się w środku pięknej Mazurskiej zimy w Giżycku. Nie straszny był im trzaskający mróz i padający śnieg. Atmosfera była gorąca, światło piękne – warunki idealne!

Zobacz

Krótka Sesja Kseni i Nikodema

Krosno

Sesja ślubna Kseni i Nikodema trwała 10 minut.  Musieliśmy wykorzystać szansę, zanim z kościoła wyjdą ludzie i udało się. Na koniec zjedliśmy po weselnej krówce i ruszyliśmy dalej.

Zobacz

Sesja rodzinna nad morzem

Plaża w Ustce

Szerokie usteckie plaże darzę ogromnym sentymentem, dlatego na sesję nad morzem nie trzeba mnie namawiać ani sekundy. Dodatkowo taka rodzina jak Karolina, Michał, Tymek i Antek w roli modeli i przepis na piękne zdjęcia gotowy.

Zobacz

Co na instagramie?