Wesele glamour - inspiracje ślubne

Kolejna część mojej subiektywnej listy – tym razem moje ulubione miejsca na ślub i wesele w stylu glamour. Większość miejsc znajduje się w Olsztynie, nie zabraknie jednak silnej reprezentacji miejsc z pomorza. Jeżeli nie widzieliście jeszcze mojej listy miejsc na ślub rustykalny, serdecznie Was zachęcam do rzucenia okiem – Najlepsze miejsca na ślub i wesele w stylu rustykalnym.


Puro Hotel, Starówka w Gdańsku - Stylowe przyjęcie ślubne

Puro Hotel to idealny wybór jeżeli szukacie stylowego miejsca w mieście na swoje przyjęcie ślubne. Architekci inspirowali się historią Wyspy Spichrzów i jej dawnym wyglądem gdzie były zlokalizowane spichlerze – piękne, kilkupiętrowe budynki, w których gdańszczanie przechowywali swoje skarby. Na ostatnim piętrze znajdziecie bar z tarasem i genialnym widokiem na starówkę. Bardzo gustowne miejsce, idealne na spędzenie czasu przed kolacją. Z kolei na parterze mieści się hotelowa restauracja, w której jak przystało na najlepsze kuchnie, jedzenie jest przygotowywane na Waszych oczach. Ja zakochałem się w Puro jako miejscu na przyjęcie weselne i szczerze polecam ten hotel osobom, które nie uznają kompromisów i cenią sobie dobry styl.

Kinga-&-James-1 1
Kinga-&-James-94 2
Kinga-&-James-219 3
Kinga-&-James-215 4
Kinga-&-James-221 5
Kinga-&-James-232 6

Restauracja Przystań - wesele nad jeziorem w Olsztynie

Miejsce w Olsztynie niemal legendarne. Zdecydowanie najbardziej popularna sala, można odnieść wrażenie, że wesela odbywają się tam przez cały rok, weekend w weekend. Kompleks oferuje dwie sale – większą i mniejszą. Obie mają dostęp do pomostu z którego roztacza się przepiękny widok na jezioro Ukiel, zachody słońca są tam obłędne. Można je podziwiać również z wewnątrz dzięki ogromnym przeszkleniom. Kuchnia jak przystało na miejsce o takiej renomie nie zawodzi, zawsze jest świeżo i pysznie.  Niewątpliwym atutem Przystani jest możliwość aranżacji sali według swojego pomysłu. Lokalizacja blisko centrum miasta sprawia, że baza noclegowa, mimo że dostępna w Hotelu Przystań, nie jest niezbędna.

Aneta_i_Piotr-0353 7
Kasia_i_Rafał-0146 8
Kasia_i_Rafał-0242 9
Kasia_i_Rafał-0139 10

Lokalizacja: Restauracja Przystań
Dekoracje: Uniqe
Słodki stół: Babka i ciacho


Tiffi Boutique Hotel, Olsztyn - wesele nad jeziorem

Hotel Tiffi położony jest nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Mimo bliskiego towarzystwa plaży miejskiej jest położony bardzo ustronnie, każdy kto ceni sobie nieco prywatności doceni tą lokalizację. Jak przystało na markę Tiffi wewnątrz wszystko stoi na najwyższym poziomie, od kuchni po wystrój. Wewnątrz urzekają nietuzinkowe czarno białe fotografie Szymona Brodziaka. Hotel posiada swój pomost, dzięki czemu w upalne wieczory goście mogą spędzać czas nad brzegiem jeziora a pary młode często decydują się na “przyjazd” na salę motorówką.

Ewa-i-Maciej-565 11
Ewa-i-Maciej-426 12
Ewa-i-Maciej-630 13
Aneta i Piotr - Wesele nad jeziorem w Olsztynie - Restauracja Przystań-12 14

Jan III Sobieski, Puck - wesele w namiocie

Klaudia&Piotr-205 15
Klaudia&Piotr-99 16
Klaudia&Piotr-271 17
Klaudia&Piotr-269 18

Hotel Omega, Olsztyn - duże wesele w stylu glamour

Martyna_i_Michał-0269 19
Martyna_i_Michał-0274 20
Agata-i-Kacper-109 21
Agata-i-Kacper-408 22

Hotel Otomin - wesele w namiocie nad jeziorem

Agata_i_Mateusz-0193 23
Agata_i_Mateusz-0350 24
Agata_i_Mateusz-0480 25
Agata_i_Mateusz-0208 26

Powyższa lista stale się rozwija. Gdy tylko odwiedzę miejsce, które skradnie moje serce od razu staram się je tutaj pokazać. Czasem nie udaje mi się to od razu, więc jeżeli nie znaleźliście na mojej liście sali, której wybór bierzecie pod uwagę – napiszcie do mnie! Jest spora szansa, że tam byłem i będę mógł Wam co nieco opowiedzieć.