BLOG

Sesja narzeczeńska

6 powodów dla których warto

Czym jest sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska ma pokazać Was i Waszą miłość w normalny, codzienny sposób. Czy to w domu na kanapie, czy na spacerze w lesie. Charakteryzuje ją przede wszystkim luz i beztroska. Może odbyć się latem przy pięknym zachodzie, w asyście spadających liści i złotej jesieni lub zimą na sankach albo podczas bitwy na śnieżki. Poniżej znajdziecie sześć powodów, które według mnie powinny pomóc Wam podjąć decyzję.

Asia i Pawel

1. Świetna pamiątka

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej są przede wszystkim dla Was. Będą wspaniałą pamiątką, pomogą wrócić wspomnieniami do czasu sprzed ślubu a czasem po prostu wyczarują uśmiech na twarzy. Uważam, że zdjęcia nabierają coraz większego znaczenia wraz z upływającym czasem. Spójrzcie na zdjęcia swoich dziadków lub rodziców. Otwierają przed Wami zupełnie nowy świat. Gdy wrócicie kiedyś do swojej sesji,  czy to pokazując ją znajomym czy swoim dzieciom, zobaczycie jak wiele radości sprawi to Wam i wszystkim dookoła.  Zdjęcia z naszej sesji narzeczeńskiej z Karoliną towarzyszą nam codziennie. Wiszą na ścianach w naszym mieszkaniu (i nie tylko naszym!) mamy je w telefonach i wracamy do nich bardzo często.

Paulina i Dominik

2. Zaproszenie ślubne

Jak ma wyglądać zaproszenie ślubne? Opcji jest masa, tym bardziej ciężko się zdecydować. Powinno być jak najbardziej Wasze. Warto zatem wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Widziałem wiele takich zaproszeń i zawsze robiły na mnie dobre wrażenie a w trakcie przygotowań i przed ceremonią często słyszałem zachwyty i pochwały. W tej formie samo w sobie stanowi fajną pamiątkę na gości.

Kamila i Krzysiek

3. Dekoracja sali

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej idealnie wpiszą się w wystrój sali. Możecie wywołać je w formie odbitek i zaprezentować w formie galerii lub ustawić na stołach. Zdarzało się też, że na sali witały mnie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w formie większych obrazów poustawianych na sali. Taki osobisty element na pewno spodoba się Waszym gościom. Kolejnym pomysłem jest slideshow z Waszymi zdjęciami wyświetlany podczas wesela.

Paulina i Dominik

4. Prezent dla rodziców

Wiele par pyta mnie o prezent dla rodziców. Czy widziałem co dają inne pary, czy mam jakiś fajny pomysł. Zawsze odpowiadam tak samo – wykorzystajcie zdjęcie z sesji narzeczeńskiej. Ładna ramka, kilka ciepłych słów na odwrocie i wspaniały prezent gotowy. Sami daliśmy takie zdjęcie naszym rodzicom, więc mam pewność, że to dobry pomysł.

Dominika i Wojtek

5. Oswojenie się z aparatem

Mało jest osób, które z miejsca czują się swobodne i nie są skrępowane stając pierwszy raz przed aparatem. Sesja narzeczeńska pomoże nam stworzyć nić porozumienia, poznać się i obdarzyć zaufaniem. Zobaczycie jak pracuję, co mówię. Z każdą minutą sesji będziecie czuli się swobodniej i w dniu ślubu będziecie podchodzić do mojej obecności zupełnie na luzie.

Kamila i Krzysiek

6. Dobra zabawa!

Uwierzcie mi, sesja narzeczeńska w luźnej atmosferze to super sposób spędzenia czasu. Na pewno dużo lepszy niż wieczór przed telewizorem. Doświadczycie czegoś nowego, na pewno będzie dużo śmiechu, dużo rozmów i przede wszystkim dużo przytulania! Oprócz tego, że będziecie dobrze się bawić to takie doświadczenia zbliżają Was do siebie jeszcze mocniej.

Kamila i Krzysiek Sesja narzeczeńska-0098

INSTAGRAM

Kasia-i-Maciek-Plener-ślubny-nad-morzem
Kasia-i-Maciek-sesja-ślubna-nad-morzem
Aneta-i-Piotr-Wesele-nad-jeziorem-mazury
Iza-i-Marcin-elegancje-przyjęcie-restauracja-Casablanca-Olsztyn
Angelika-i-Andrzej-wesele-glamour-warszawa
Kamila-i-Krzysiek-sesja-narzeczeńska-nad-jeziorem-mazury

INSTAGRAM

Eleganckie wesele w Olsztynie - Restauracja Casablanca-1
Aneta i Piotr - Wesele nad jeziorem w Olsztynie - Restauracja Przystań-64
Jakub Chmielewski Fotografia Ślubna - Kasia i Maciek - Ślub nad Jeziorem na Warmii i Mazurach - Przystanek Zatoka-1