Cześć!

Kochani! Bardzo cieszymy się, że będziecie z nami w dniu naszego ślubu. Nie możemy doczekać się spotkania z Wami i wspólnej szalonej zabawy! Zależy nam na Waszym komforcie i bezproblemowej podróży, dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was kilka przydatnych informacji, które znajdziecie niżej.

Osada Dębowo

Osada Dębowo, Kiersztanowo 31, Jeziorany - czyli miejsce gdzie bawimy się na weselu oraz śpimy.

Jeżeli jedziecie od strony Mrągowa to wszyscy Wam zazdrościmy. Jeżeli przybywacie od strony Gdańska lub Warszawy to musicie wiedzieć, że w Olsztynie trwają prace remontowe i na pewno napotkacie na korki, niezależnie od pory przejazdu. Najbardziej zatłoczone godziny przypadają między 14.00 a 17.00. W związku z tym zachęcamy Was do wcześniejszego przyjazdu i spokojnych przygotowań.

Poniżej znajdziecie mapę, która prowadzi od Słupska do Osady Dębowo. Najlepsza trasa to droga S7 aż do Olsztynka, następnie droga S51 do Olsztyna. W Olsztynie kierujecie się drogą nr 16 na Augustów. Teraz czekają Was roboty drogowe, a gdy wyjedziecie już na drogę nr 16 to w Barczewie kierujecie się drogą nr 595 na Jeziorany.

Dla tych, którzy przybywają od strony Warszawy trasa prowadzi również z do Olsztynka a później jak wyżej.

Każdy z Was, drodzy goście, ma zapewniony nocleg w Osadzie. Możecie zajmować pokoje i rozgościć się już od godziny 13.30. Wiążą się z tym dodatkowe udogodnienia jak np. przedślubny drink z Panem Młodym lub lampka prosecco z Panną młodą (ilość ograniczona!).

Ważne! Jeżeli jedziecie z Olsztyna do Osady Dębowo, Mapy Google kierują Was przez wioskę Próle. Nie jedźcie tamtędy! To polna droga, która może być nieprzejezdna. Musicie dojechać od Jezioran, tak jak pokazuje poniższa mapa.

Na drzwiach każdego pokoju znajdziecie listę gości, więc nie powinniście mieć problemu z odnalezieniem swojej kwatery. Nie szukajcie recepcji tylko kierujcie się znakami jakie będą na Was czekały. Każdy pokój i domek posiada swoją oddzielną łazienkę z prysznicem.

Kościół w Ramsowie

Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja i św. Rocha, 11-010 Ramsowo

Ceremonię ślubną zaplanowaliśmy na godzinę 17.00. Przy kościele znajduje się spory plac, więc nie musicie obawiać się o problemy z parkowaniem. Po ceremonii wracamy do Osady Dębowo gdzie po lampce szampana odbędzie się tradycyjne składanie życzeń.

#weselechmielewskich

Jesteśmy pewni, że w ciągu podróży, przygotowań oraz całego wspólnego weekendu zrobicie tysiące zdjęć. Jeżeli postanowicie podzielić się nimi w internecie dodajcie hasztag #weselechmielewskich i razem stwórzmy genialną pamiątkę!

...skoro o zdjęciach mowa

Jakubowski Foto

To pytanie padło w ciągu ostatnich miesięcy setki razy – „Kuba, kto będzie robił Wam zdjęcia, he he?”. Dlatego kiedy pytają mnie, odpowiadam – Łukasz i Michalina. Będą towarzyszyć nam przez cały dzień aż do weselnych szaleństw. To profesjonaliści, którzy zapewnią Wam komfort odłożenia telefonów i cieszenia się wspólnym czasem. Są to również nasi przyjaciele i nie musicie stresować się ich obecnością. Możecie również być pewni, że wszystkie zdjęcia jakie wykonają dla nas tego dnia trafią również do Was. Żeby nie być gołosłownym poniżej znajdziecie link do przygotowanej już galerii. Jako przedsmak znajdziecie tam zdjęcia z naszej sesji narzeczeńskiej.

Poprawiny

Poprawiny startują o godzinie 11.00

Poprawiny to dla niektórych lepsza zabawa niż samo wesele. Szanujemy to i zapraszamy Was na poprawiny od godziny 11.00 do 15.00. Do naszej dyspozycji będzie w dalszym ciągu stodoła, domek grillowy, leżaki i oczywiście smakowite trunki. Znajdzie się też miejsce na frisbee i trochę zabawy! Nie ma obowiązku zrywania się wraz z pianiem koguta (będzie piał, zostaliście ostrzeżeni), więc jeżeli PARTY HARD to nie ma problemu!

Pamiętajcie, że bliżej nam już do jesieni niż do upalnych letnich nocy, więc zabierzcie coś cieplejszego do ubrania!

Poniżej przygotowaliśmy dla Was (we współpracy z google) mapkę Osady, żeby nikt nie zabłądził.

Do zobaczenia!

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

Kontakt

Jeżeli będziecie mieli pytania, problemy lub po prostu chcielibyście z nami pogadać to jesteśmy dla Was!

Karolina +48 533 844 733

Jakub +48 607 884 399

W dniu ślubu nasze obowiązki organizacyjne przejmują świadkowie, czyli…

Elwira +48 501 564 947

Jacek +48 575 950 270